KOHV KAASA KA POEST JA SUUR LEIVA VALIK

 

Meie sortimenti on lisandunud palju uusi leiva ja saia sorte.Kõik tooted valmivad ainult käsitööna ja kvaliteetsest toorainest.Leiba saab osta meie enda poest kui ka Jöhvist Promenaadi kauplusest ja suvel ka Kuremäe kloostrist..

Alates juunikuust sellel aastal saab kohvi kaasa osta ka poest ja samuti avame masina jäätise hooaja ilmade soojenemisel juunikuus.Külastage Dello pagariäri poodi ja kohvikut,sest iga päev võib leida mingi uue toote ja meil on kõik värske.

Poest saab kaasa osta pitsat ja hamburgerit koheseks söömiseks.

Uudistoodanguga saab tutvuda meie dellopagari facebooki lehel - facebook.com/dellopagar.

Hinnapakkumisi teeme toitlustamiseks kui ka suuremate koguste küpsetistele,kui te võtate ühendust kas telefoni teel või saates meile e-maile oma soovid.

Lähi ümbruses pakume väliüritustel toitlustamist,kuid need tuleb varem kokkuleppida.

Ootame teid oma pagariärisse

Last Updated on Wednesday, 25 March 2015 13:56
 

Dello pagariäri 2015.a. uudised.

Sellel aastal on meil ka suve perioodil pood avatud kella 7.oo-18.oo.Kohvik nagu ikka -kella 7.30-16.oo ja tellimisel igal päeval vastavalt kliendi soovile.Kohvikus saab pidada pidusid,valmistame matuselaudu ja toitlustame.Toitu saab ka kaasa osta.

Kaupluses on suures valikus müügil meie omatoodang-kulinaaria,leivad-saiad,pirukad,saiakesed,koogid ja küpsised.Valmistame ka pitsat ja hamburgerit,need on meil odavamad kui teistes Iisaku asutustes.Toidud on kodused ja valmivad kiirelt,on tervilislikud ja rahakotile soodsad.

Valmistame ka käsitööna komme,praegu on müügil 6 sorti-toorjuustu-šokolaadi-pähklitäidisega,rummitäidisega,toorjuustu-kamatäidisega,kookuspallid,prõksuva täidisega ja iirise täidisega.

Igapäeva sündmustega saab kursis olla meie facebooki lehel-facebook.com/dellopagar.

Ootame külla!!!

Last Updated on Wednesday, 25 March 2015 14:34
 
<< Start < Prev 1 2 3 Next > End >>
Page 1 of 3